• 0

16 Nisan 2012, 21:51 - Anasayfa // Haberi yazdır

Tuğçe IŞINSU Burç Yorumları

Tuğçe IŞINSU Burç Yorumları

Tuğçe Işınsu Burç Güncel Burç Yorumları. Astroloji tahmin değil bir bilimdir. Bu yüzden Tuğçe Işınsu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş


2012 “BAHAR DÖNEMİ” BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu

Sabrı ve azmi bir de istikrarı öğrenme dönemi... Lider ruhlu olduğunuz için sorumluluklarınız artıyor. Geleceğinizi belirleyecek bu dönemde risk almayın. Farklılık ve değişimler yaşanacak, sıkıntılı konularınız azalacak. Yeni girişimler önemli. Yeni yatırımlara girişmeden önce araştırın, hemen para harcamayın. Ailevi konularda ise yük sizde, aşkta sorunlar çözülecek. Aşk ve tutku sizinle ama bazen kırıcı oluyorsunuz. Aşkta çok fedakarlık yapmayın, kıskançlığınızı kontrol altına alın. Sağlık adına ihmaller var; herkesten önce kendinizi düşünün; strese dikkat!

 Boğa Burcu

Tedbirli ve huzurlu bir dönem başlıyor, hırsları erteleyin... İnsanlarla ortak hareket etmeyi öğrenin. İşbirliği ve sosyallik size yeni kapılar açacak. Güçlü ve ünlü kişilerle görüşmeleriniz olacak. Bu dönem masraflarınız da artış olabilir, bu masraflar daha çok evinizle ilgili konularda görünüyor. Ufak parasal kayıplar olabilir ve iş ortamında gerilim yaşayabilirsiniz. Planlamadığınız fırsatlar sizi heyecanlandıracak. Yine yılın ikinci yarısı para artışı olacak, kariyerinizde istedikleriniz kapınıza gelecek. Sorunlu aşklar bitiyor. Sevgi dolusunuz ama affetme katsayınız düşecek.  Sağlık açısından; mide, bağırsak konularına dikkat edin. Rejime ihtiyacınız olacak.

İkizler Burcu

Hiç denemediğiniz ne varsa raftan indirin! Yurtdışı ile ilgili işler ve teklifler kapıda. Yasal konularda beklenmedik ufak pürüzler çıkarsa panik yapmayın. Harcamalarınız artsa da yıl sonu yatırım gücünüz de olacak. Kredi kullanırken çok dikkatli olun. Miras beklentiniz varsa ertelenebilir. Kayıp ve kazançların içiçe yaşanacağı bir yıldasınız. İşyerinde kısakançlık ve haksızlık olursa, direnin. Bu yıl yeni aşklar çok. Kararsız olansa sizsiniz. İki kişi arasında da kalabilirsiniz. Heyecanınızı ayakta tutacak partner seçmeyi öğrenin. Yolculuklarınızda da aşksal detaylar olacak. Cilt, tansiyon, ağrı sorunu olan İkizler burcu kişiler tetikte olsun, bol spor yapın, detoks uygulayın.

Yengeç Burcu

Sorumluluklarınızın daha çok farkında olacağınız, cesur ve atak davranacağınız bir süreç başlıyor. Hayatınıza daha fazla yolculuk, iş ilişkisi ve aynı zamanda strateji giriyor. Birçok alanda gelişim olacak. Eğitim hayatı devam eden Yengeçler için başarılı bir yıl olacak. Hayata bakış açınız rasyonelleşecek, hız katsayınız artıyor. Ara sıra benmerkezci olmalısınız. İş değişikliği ve sektör yeniliği için uygun bir dönem.Bu sene gerçek bir aşkın peşinde olacaksınız. Evlilik düşünmeyen Yengeçler bile aşkta derinlik ve yoğunluk arayacak. Geçmişte kalan aşklar kapınızı çalarsa hayır demeyi bilin. Aşırı sahiplenici yanınızı kontrol altına alın. Bel, sırt, kas anlamında sağlık adına zorlanmalar olabilir. Duygu dünyanız sağlınızı da etkileyebilir.

Aslan Burcu

Aile ve başkaları için yaşama devri bitiyor, özgürlük dönemi geliyor. Ego merkezli hareketleriniz törpülenecek, daha duygusal ve hümanist biri olmanız söz konusu. Yaratcılık ve sanat alanında da kendinizi göstereceksiniz.

Yoğun ve aktif bir iş yaşamı sizi bekliyor. Paradan çok huzur ve denge arayışınız olacak. Kimseyi dinlemeyin, iç sesiniz ve çalışma ateşiniz sizi zirveye taşıyacak. Beklenmedik yerlerden para akışı olursa şaşırmayın... İlişkiniz varsa ve sorunlu devam ediyorsa hemen karar almayın. Ayrılmış olanlarda barışma olabilir. Aslan bu ara kıskanç ama aynı zamanda da çok fedakar ve içten. Bu dönem araç kullanırken dikkatli ve emniyetli olun. Beslenme konusunu ciddiye alın, yorgunlukla başa çıkmak için vitaminlerle tanışın.

Başak Burcu

Son yıllarda hakettiğiniz ama göremediğiniz başarı bu yıl kapınızı çalacak. Farklı konu ve projelerde kendinizi ispatlayacasınız. Disiplin ve zekanız ile önünüzde engel kalmayacak. İşyerinde terfi ya da olumlu anlamda yeni bir işe başlama gibi gelişmeler sizi mutlu edecek. Rest çekerken bile çok asil olacaksınız. Bencil davranmakla suçlansanız da yolunuzdan şaşmayın. Para konusunda çok ihtiyatlı davranacağınız bir dönem ve şans sizinle... Başak son yıllarda aşkta hiç taviz vermiyordu. Bu yıl aşkta da özgürleşiyor ve içinden geleni yapıyor, sadece riya ve yalanı asla affetmiyor. Bekarsanız yeni tanışmalar var. Evliler ise affetmeyi öğrenecek, ayrı kalmış olan evliler biraraya geliyor. Boyun ve sırt ağrılarına, ufak tefek burkulmalara dikkat…

 Terazi Burcu

İnişli çıkışlı, beklenmedik olaylarla dolu, spontane ama şanslı dönemdesiniz...Anlık karar almayın bu yıl, yanlış dost ve iş ortaklarından da uzak durun. Para ve lüks merakınız artıyor. Aşkta ise bencil olmanız söz konusu. Ticari girişimler için aslında uygun zaman. Toplantılarda yaratıcı önerilerinizle dikkat çekeceksiniz, kafa karıştıran cesaretiniz ise konuşulacak. Mars etkisi ile bu yıl aşkta zorluklar çok. Fedakarlık yapmazsanız ani ayrılıklar kapıda. Bekarlar için renkli bir aşk hayatı söz konusu, evli olanlar içinse kıskançlık ve sitem var... İniş ve çıkışlar dengenizi bozmasın, dingin sporlara ağırlık verin, kemik-eklem alanında sorun yaşarsanız ihmal etmeyin.

Akrep Burcu

Akrep, sınırsız, atak, asi, sabit ve hırslı yaşayacak artık... Kırıcı tavırlarınız dışında olumlu herşey… Aslında çok sevgi dolusunuz ama hırslar nedeniyle yanlış anlaşılıyorsunuz. İş alanında devrim niteliğinde çıkışlarınız var. Para ve şöhret kapınız aralanıyor. Ailevi ve maddi yükler size kalsa da, başardıkça neşeniz yerinde. Ev ve ofis dekorasyonunuz, otomobilinizi değiştirmek için fırsatınız olacak. Kariyerde geleneksel değil yenilikçi tutum ile çok engelleri aşacaksınız. Aşkta da sert ama tutkulusunuz. Hızınıza ayak uydurabilen, zeki biri ile yeni bir aşk başlangıcı mümkün. Mide ağrıları strese bağlı olarak ortaya çıkabilir. Hiçbir şeyi içinize atmayın, sağlığınızı yorar. Gerilimi azaltmak için tütsü yakın, mum yakın, bitki çayı için...

Yay Burcu

İstikrarlı yatırımlar sizi bekliyor. Gereksiz harcamaları ve lüksü bırakın. Uzun zamandır ödenen borçlar bitiyor. Parasal açıdan bolluk bereket geliyor. Kazançlarınızda artış dönemine giriyorsunuz fakat bunun değerini bilin, olgun yatırımlar bulun kendinize. Kariyerde sıçrama var. Kendinize güvenin ve disiplinli olun. Çevrenizdeki kişiler sizin aleyhinize davranabilir, yeni ve karlı bir iş teklifi alabilirsiniz, yükselme de olabilir. Karşılaşacağınız fırsatları o an hemen değerlendirin, şüphe uyandıran ne varsa eleyin. Mutlaka bol bol şans oyunu oynayın. Ciddi ilişkiler Ekim sonrasına kalırken, aşkta bu yıl fazlaca renkli ve maceraperestsiniz. Evliler için sorunlu ve inişli çıkışlı dönemler çok... Ağız ve diş sağlığınızı ihmal etmeyin. Spor sakatlanmalarına da dikkat edin.

 

Oğlak Burcu

İş alanında başarı, tanınma, şöhret ve para var. Aşk alanında ise bencil ve fazla güvensizsiniz. İdealist olmanın meyvasını topluyorsunuz. Maddi rahatlama sizi mutlu edecek, aileniz içinde para ile ilişkili yenilikler düşüneceksiniz. Konuşulan ve beğenilen biri olacaksınız.

İşleri büyütmek için hazır olun. Şehirdışı ve yurtdışı fırsatlarınız da olacak. Farklı iş kollarından bile size talepler gelecek. Aşkta ise, bir türlü karar alamıyorsunuz. Evlilik için ikna olmanız zor. Zemini sağlam aşk yaşayanlar devam edecek, küçük ve kısa aşkları ise önemsemeyecek hızla bitireceksiniz. Diz ağrılarına dikkat edin, ihmale gelmez. Saç ve cilt için de hep önlem alın. Yoğun temponuz nedeniyle sporu ihmal etmeyin; bol da sıvı alın.

Kova Burcu

Bu ara şans size gülüyor, neye elinizi atsanız altına dönüşüyor adeta. Her gün ve her an yeni fırsatlarla dolu. Birden fazla işi aynı anda yapmayı da isteyebilirsiniz. Hem ev hem de iş için yer değişikliği hayırlı olacak. İlerleyen dönem iş açısından çok hareketli olacak. Sosyal yaşam da çok ön plana geçiyor, farklı kişilerle değişik iş çözümleri sağlayacaksınız. Aşkınızla karşılıklı atışma ve gerilimden uzak durun, dingin olmazsanız sonu ayrılık. Bu ara aşkta sezgisel davranın. Suçlayıcı ve  fazla eleştirel tavırları bırakın. Evlilik kararını zor alacak gibi duruyorsunuz. Güven verdiğiiz için kimse siz bağımlı olsun istemiyorsunuz, sahiplenici tavırlar sizi sıkmasın ve duygusal yaklaşımlarınızda tutarlı olmaya bakın. Sağlık alanında bel, romatizma, diş konularına dikkat edin, rüyalarınız çıkacağı için de çevrenizi uyarmayı sakın unutmayın!

Balık Burcu

Kişisel zevkler, bireysel yaşam ön plana geçiyor ve harcamalarınız artıyor. Dış görünüşünüze ve estetik operasyonlara para harcayabilirsiniz, aniden çıkacak masraflar da sizi şaşırtmasın. Ancak bu dönem genel harcamaların yanında evinizin içine mimari veya dekoratif harcamalar da olacak. Bütçenizin büyük bölümü aileye yönelik tükenirken, gelecek yeni kazanç kapılarını aman kapatmayın. Sık sık yollarınız da olacak, eğlenceye fazla kaptırmayın ama... Aşkta beklenmedik şekilde agresif ve suçlayıcı zamanlarınız olacak ki bunlar çok riskli. Emin değilseniz aşkta ciddi karar almayın. Evliyseniz, eşinizle aranızdaki konulara başka kimse karışmasın alttan alın da diyemeyiz ama kendinize de ayna tutun. İhmal ve aldatma konuları gündeme gelebilir, ayrılık kararı almayın, bir süre düşünün. Gelgitler ve aşk sorunları sağlığınızı etkileyebilir, stresten uzak kalmaya bakın; meditasyon ve enerji çalışmaları ile rahatlayın.

________

Tuğçe ışınsu Hakkında

TUĞÇE IŞINSU- Yazar & Spiritüel Yaşam Danışmanı

Işık Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı’nda eğitim alan Tuğçe Işınsu 2011 yılında, En İyi Çıkış Yapan Yaşam Danışmanı ödülünü aldı. Metafizik, Astroloji, Spiritüelizm, İkili İlişkiler alanlarında hizmet veren Işınsu, Türkiye’nin ilk popüler Melek Terapisti’dir. Yazdığı kitapları ile geniş kitlelerce tanınmayı başaran Işınsu, aynı zamanda kendi tv programına da devam etmektedir.

Tuğçe Işınsu resmi twitter hesabı:@TUGCE_ISINSU
 

YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Genesis Medya hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Haberleri

Tümü

HABERLER

Son Dakika

E-BÜLTEN

Genesis Medya her hakkı saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilmeden içeriğin alınması yasaktır.

Adres : Genesis Medya Kadıköy / istanbul

Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]